Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Bylykbashi në lagjen nr.4: Durrësi ka nevojë për ndryshim në qeverisje

08/04/2021 - 17:02

Kandidati për deputet Oerd Bylykbashi ka zhvilluar një sërë takimesh me qytetarë dhe biznese në lagjen nr.4 të Durrësit.

Në postimin e tij në rrjete sociale, Bylykbashi thekson se qyteti bregdetar “ka nevojë për ndryshim në qeverisje”, ndërsa shpreh bindjen e tij se “Durrësi mund të tregojë se vota e tij e kthen përgjithmonë ekuilibrin zgjedhor”.

“Durrësi ka nevojë për ndryshim në qeverisje, por Durrësi mund të tregojë se vota e tij e kthen përgjithmonë ekuilibrin zgjedhor. Të rinjtë durrsakë duhet të votojnë për një Durrës që nuk e sheh të ardhmen e tij te betoni dhe emigrimi.

Takim me bizneset dhe qytetarë të lagjes 4!”,- shkruan Bylykbashi.

Durrësi ka nevojë për ndryshim në qeverisje, por Durrësi mund të tregojë se vota e tij e kthen përgjithmonë ekuilibrin...

Posted by Oerd Bylykbashi on Thursday, April 8, 2021

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kandidati për deputet i PD për Durrësin, Ferdinand Xhaferaj është takuar sot me përfaqesues të biznesit të vogël.

Në një takim me të rinjtë e FRESSH Shijak kryetari i bashkisë Elton Arbana është shprehur: Të rinjtë janë e ardhmja!

Kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun e Durrësit kanë zhvilluar një takim me profesionistët e rinj të qytetit.

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka zhvilluar takimet elektorale në Vlorë, ku u shpreh se nuk kërkon asnjë votë për vete.

Nga Vlora, ku po zhvillon një takim me qytetarët, Rama nuk i ka kursyer thumbat për presidentin Ilir Meta dhe kandidatin e PD, Bujar Leks

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një takim me fermerët në fshatin Grevë të Dibrës, tregoi planin e Partisë Demokratike për këtë kategori.

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një takim me qytetarët e Maqellarës në Dibër, tha se ndryshimi është fare pranë dhe i bëri të gjithëve thi

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur ditën e sotme nga qyteti i Fierit, kryeministrit të vendit Edi Rama me të njëjtat tone të ashpra.

Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka ka zhvilluar takimin e radhës në lagjen e Shkallnurit.