Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Kandidati Koka në lagjen nr.3: Investimet transformuese në Durrës, pjesë e vizionit të qeverisë për qytetin dhe gjithë vendin

11/04/2021 - 17:54

Kandidati për deputet i Partisë Socialiste për qarkun e Durrësit, Lefter Koka ka zhvilluar një takim electoral me banorët e lagjes nr.3 në qytetin bregdetar.

Në një postim në Facebook, Koka shkruan se ka diskutuar me qytetarët diferencën mes qeverisë dhe pretendetëve që kanë përballë.

Sipas kandidatit socialist, investimet transformuese që po bëhen në Durrës, janë pjesë e vizionit të qeverisë për qytetin dhe gjithë vendin.

POSTIMI I PLOTË

Takimet e mia me qytetarët e Durrësit nuk janë vetëm në fushatë elektorale, por janë përditshmëria ime prej më shumë se 20 vitesh në rrugëtimin tim politik dhe bashkëqytetarët e mi e dinë më së miri.

Diskutuam në lagjen për diferencën mes qeverisë sonë dhe pretendentëve që kemi përballë, ku ndryshimi është si dita me natën dhe këtë mençuria e durrsakëve e njeh më mirë se askush.

Investimet transformuese që po bëhen në Durrës, janë pjesë e vizionit të qeverisë për Durrësin dhe gjithë vendin tonë.

Prandaj, në 25 prill, do jemi njëzëri pro mandatit të tretë dhe pro zhvillimit të mëtejshëm të vendit tonë.

Takimet e mia me qytetarët e Durrësit nuk janë vetëm në fushatë elektorale, por janë përditshmëria ime prej më shumë se...

Posted by Lefter Koka on Sunday, April 11, 2021

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lëvizja Socialiste për Integrim ka ankimuar rezultatin e zgjedhjeve në qarkun e Durrësit.

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në KQZ dosjen ankimore për shkeljet e pretenduara në 9 qarqe të vendit në zgjedhjet e 25 prillit, me p

Pak ditë pasi kërkoi shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në Gjirokastër, LSI ka ankimuar ditën e sotme në KAS rezultatin e zgjedhjeve në

Partia Demokratike vijon të denoncojë shit-blerjen e votave në zgjedhjet e 25 prillit.

Partia Demokratike vijon të denoncojë parregullsitë në zgjedhjet e 25 prillit.

Presidenti Ilir Meta iu drejtua me një mesazh të fortë shqiptarëve dhe politikës në Ditën e Europës.

Kryeministri Edi Rama ka uruar ditën e Evropës nëpërmjet një video në rrjetet sociale.

Kryeministri Rama dhe Presidenti Ilir Meta kanë uruar përmes postimive në rrjetet sociale të gjithë besimtarët myslimanë për Natën e Kadr

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot përvjetorin e tyre të martesës.

Ish-deputeti demokrat, Hailm Kosova, kritikoi ashpër grupin kundër kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të krijuar pas zgjedhjeve