Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Kandidati Ndraxhi me fermerët e Shijakut: Do të vazhdojmë t'i mbështesim!

07/04/2021 - 12:43

Kandidati për deputet i Partisë Socialiste për qarkun Durrës, Ilir Ndraxhi ka zhvilluar një takim me fermerët në Gjepalaj.

Ndarxhi shkruan në Facebook se do të vazhdojnë të mbështesin fermerët duke rritur fondet e skemës së naftës pa taksa.

"Në Gjepalaj të Shijakut shpërndamë kartat e naftës pa taksa për fermerët e kualifikuar si fitues të skemës pas aplikimit në portalin e-albania. Ne do të vazhdojmë të mbështesim fermerin duke rritur fondet e skemës së naftës pa taksa nga 10 milionë dollarë që janë sot, në 50 milionë dollarë.", shkruan Ndraxhi.

Gjepalaj Në Gjepalaj të Shijakut shpërndamë kartat e naftës pa taksa për fermerët e kualifikuar si fitues të skemës...

Posted by Ilir Ndraxhi on Wednesday, April 7, 2021

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Presidenti Ilir Meta ka vizituar mbrëmjen e kaluar aktivistin e Partisë Demokratike, Bledar Okshtuni, i cili ndodhet në spitalin e Durrës

Kryeministri Edi Rama teksa ishte duke dhënë një intervistë për "5 pyetje nga Babaramo" është ngritur nga studio dhe ka braktisur emision

Kryeministri Edi Rama reagoi në Twitter pas plagosjes së një personi brenda zyrës elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbërritur në Kavjaë, në zyrat e Partisë Demokratike ku dhe ka ndodhur plagosja e 27-vjeçarit i cili është j

Presidenti Ilir Meta do të niset drejt Kavajës, pas incidentit që ndodhi sot në një zyrë elektorale të PD-së ku mbeti i plagosur me armë

Bledar Okshtuni, simpatizant i Partisë Demokratike, u qëllua këtë pasdite me armë zjarri brenda zyrës elektorale në Kavajë.

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në drejtim të zyrës elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë. Për pasojë, n

Elbasani është një qark shumë i tensionuar për shkak të interesave të shumta që përplasen dhe incidentet për zgjedhjet nuk kanë munguar.