Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Kandidatja Dhamo takim me gratë: Zonja të nderuara që besojnë fort në vizionin e PS-së

08/04/2021 - 15:02

Kandidatja për deputete e Partisë Socialiste për qarkun e Durrësit ka zhvilluar një takim elektoral në kuadër të fushatës për zgjedhjet e 25 prillit.

Dhamo ka publikuar në Facebook disa foto nga takimi me disa zonja të nderuar, siç i quan ajo, ndërsa shkruan se kanë diskutuar mbi projektet qe do të zhvillojnë Durrësin.

"Në takimin e zhvilluar sot me zonja të nderuara , të cilat BESOJNË fort në vizionin e Partisë Socialiste. Së bashku diskutuam mbi projektet qe do të zhvillojnë Durrësin."

Në takimin e zhvilluar sot me zonja të nderuara , të cilat BESOJNË fort në vizionin e Partisë Socialiste. Së bashku...

Posted by Ana Dhamo-Faqja Zyrtare on Wednesday, April 7, 2021

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kandidati për deputet i PD për Durrësin, Ferdinand Xhaferaj është takuar sot me përfaqesues të biznesit të vogël.

Në një takim me të rinjtë e FRESSH Shijak kryetari i bashkisë Elton Arbana është shprehur: Të rinjtë janë e ardhmja!

Kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun e Durrësit kanë zhvilluar një takim me profesionistët e rinj të qytetit.

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka zhvilluar takimet elektorale në Vlorë, ku u shpreh se nuk kërkon asnjë votë për vete.

Nga Vlora, ku po zhvillon një takim me qytetarët, Rama nuk i ka kursyer thumbat për presidentin Ilir Meta dhe kandidatin e PD, Bujar Leks

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një takim me fermerët në fshatin Grevë të Dibrës, tregoi planin e Partisë Demokratike për këtë kategori.

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një takim me qytetarët e Maqellarës në Dibër, tha se ndryshimi është fare pranë dhe i bëri të gjithëve thi

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur ditën e sotme nga qyteti i Fierit, kryeministrit të vendit Edi Rama me të njëjtat tone të ashpra.

Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka ka zhvilluar takimin e radhës në lagjen e Shkallnurit.