Bashkëshortja nxjerr foton e Lulzim Bashës me vajzën: Sonte në kohë për t’i lexuar librin e preferuar

24/01/2021 - 21:26

Aurela Basha ka postuar një foto shumë familjare dhe të përzemërt të liderit të opozitës, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe një bashkëshort, familjar, por mbi të gjitha baba i dy vajzave.

Në foto duket Basha i cili i lexon një libër vajzës së tij teksa ajo e dëgjon me vëmendje.

Nga ana tjetër, bashkëshortja Aurela Basha shkruan se sonte lideri demokrat ishte në kohë për t’i lexuar vajzës librin e preferuar.

"Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar 

@lulzimbashapd #gocaebabit #viktoria #bedtimestories", shkruan ajo.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy kryebashkiakët Dritan Leli në Vlorë dhe Dionis Ymeraj në Dibër kanë dhënë dorëheqjen.

Partia Lëvizja për Ndryshim e Jozefina Topallit, bëhet partia e parë që dorëzon në KQZ listat e kandiatëve për deputetë, për zgjedhjet e

Kryeministri Edi Rama, ka uruar të gjitha nënat me rastin e festës së 8 marsit.

Nesër në mesnatë subjektet politike kanë afatin e fundit për dorëzimin e listave të kandidatëve për deputet që do të garojnë në zgjedhjet

Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama propozoi që Luljeta Bozo të jetë një nga kandidatet për deputete në listat e PS në zgjedhjet e 25

Kreu i PD Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka publikuar në rrjete sociale, një video ku denoncon shkeljen e masave anticovid në pistën e Lefte

Alfred Peza, përmes një postimi në rrjete sociale njofton se ka zhvilluar një takim me Kryeministrin e vendit, Edi Rama, ditën e sotme, d

Presidenti Ilir Meta këtë të dielë nga Korça në një dalje për mediat ka deklaruar se zgjedhjet e 25 prillit janë një test madhor për inte

Gjatë prezantimit të kandidatëve të Nismës#Thurje për zgjedhjet e 25 prillit, drejtuesi i saj Endri Shabani prezantoi ndër të tjera edhe

Eduard Halimi është emëruar koordinator i posaçëm politik i PD-së.