"Agron Xhafajn e nisën forcërisht në Itali për një operacion top sekret. Letrën e shkruajti…"

16/05/2018 - 11:12

"Agron Xhafën e nisën forcërisht në Itali me një operacion top sekret me avion sot herët në mëngjes!"

Kështu shkruan në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha pak çaste pasi u bë publike letra e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm.

POSTIMI I BERISHËS

Breaking News! sb

“Miremengjes Dr! Agron Xhafen e nisen forcerisht ne Itali me nje operacion top sekret me avion sot heret ne mengjes! Letra eshte shkruajtur nga Fatziu! E gjitha per te shpetuar lekuren e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha se Kryeministri Edi Rama nuk ka shanse ta shantazhojë as atë dhe as Partinë Demokratike.

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se nuk do të ketë një tjetër marrëveshje me kryeministrin Rama si ajo e 17 majit 2017.

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka deklaruar sërish se me Ramën kryeministër nuk mund të ketë zgjedhje të lira dhe të ndershme në Shqipëri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për mbylljen e basteve sportive.

20 portale mediatike janë rregjistruar në QKR, tri ditë pas urdhrit të kryeministrit Rama.

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim zëvendëskryeministrin e Kosovës, Enver Hoxhaj.

Ka qëndruar për gati 40 minuta në ambientet e prokurorisë së Tiranës, Artur Bushi i cili akuzohet nga ish oficeri Emiljano Nuhu se ishte

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar pas vdekjes me titullin “Mjeshtër i Madh” rekordmenin e atletikës Sadik Demiraj.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në "Facebook", në të cilën shfaqet tymi i madh që krijohet nga furrat e gëlqeres në

Katër prej shtatë anëtarëve të KQZ-së i përfundon mandati.