"Arrestimi i Eskobarit nga vet Ediskobari!” (VIDEO)

20/01/2019 - 13:07

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar sot një video-montazh, i cili sipas tij tregon momentin e arrestimit të “Eskobarit të Ballkanit” të martën e kaluar.

Përmes një postimi në “Facebook”, Berisha tregon me ironi arrestimin e Balilit teksa në materialin filmik shfaqet kryeministri Edi Rama, i cili e shoqëron atë drejt qelisë së burgut.

“Çaste interesante te arrestimit te Eskobarit nga vet Ediskobari!Ndiqni videomontazhin. Sb”, shkruan Sali Berisha.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Partia Socialiste kërkon shkarkimin e Arben Malajt nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës të Shqipërisë. Mësohet se 28 de

Presidenti Ilir Meta i ka kthyer për rishqyrtim një tjetër ligj.

Lideri i opozitës Lulzim Basha, zhvilloi një takim informal me strukturat e PD në Malësi të Madhe, ku dha disa mesazhe të rëndësishme për

Partia Demokratike pretendon se deklarata e KQZ në lidhje me transportimin e fletëve të votimit në Vaun e Dejës nuk qëndron.

Kryeministri Edi Rama ka theksuar edhe njëherë se do të ketë ndëshkime të rënda për ato biznese që nuk japin kupon, nuk regjistrojnë apo

I ftuar në rubrikën “Opinion në News24, ministri Bledi Çuçi, komentoi mbledhjen e sotme të kryesisë së PS, ndërsa u ndal edhe ne menaxhim

Në kuadër të punimeve të takimit joformal të Ministrave të Jashtëm të vendeve pjesëmarrëse të OSBE-së, Ministri për Evropën dhe Punët e J

Nënkryetari i Lëvozjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se me ndryshimin e ligjit për rezervat ma

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Eno Bozdo në një dalje për mediat akuzoi qeverinë se ka planifikuar sërish rritjen e taksës së

Gjatë një takimi me prefektët, Ministri i Brendshëm Sandër LLeshaj ka komentuar edhe deklaratat e kryebashkiakëve të djathtë, të cilët ja