Denoncimi i Berishës: Ish-Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?!

13/06/2018 - 19:05

   Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social një denoncim të qytetari dixhital, i cili pretendon se ish-Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka blerë hotele në ishullin e Korfuzit.

STATUSI I BERISHES:

Ndrikull Kodheli blen hotele ne Korfuz!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor Mimi kodheli po blen hotele ne korfuz lekt po I transporton me elikopter sot rasteshist nje soku im grek po me pyest se dajos se ti I esht ber oferta per hotelin qe ka per nje miljon e 200 mij euro dhe po me thoshte se ka bler tre do te blej dhe 2 shikoeni nje ju mund ta dini pak a shum”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit të dy ish-deputetëve socialistë nga burgu, të arrestuar në sajë të operacionit "Vol-Vo 4". Në n

“Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të kishte arrestuar brenda ditës, uzurpatorin e bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakon, jo vetëm p

Qytetari dixhital ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako ndihmohet në zgjedhje nga

Nga panairi i librit, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një prononcim për mediat ka deklarauar se politi

Nga foltorja e Kuvendit, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, e ka cilësuar mbështetjen që opozita po i jep ba

Ashtu siç u bë e ditur edhe dje, këshilltarët opozitarë në Bashkinë e Tiranës kanë bojkotuar mbledhjen e Këshillit Bashkiak në një akt pr

Në emër të grupit parlamentar të mazhorancës, Taulant Balla i bëri thirrje opozitës që javën e ardhshme të marrë pjesë në seancën plenare

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ishte pranishëm në konferencën shkencore në Shkodër të organizuar nga Këshilli i qarkut Shkodër

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në faqen e tij të ‘Facebook’ dy ngjarje në Vlorë dhe Laç që sipas tij janë fshehur nga policia