"Eurot e kapura në Durrës peshojnë 200 kg"

24/06/2018 - 22:34

   Deputeti i PD, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me aksionin e policisë që solli kapjen e një sasie të madhe eurosh.

Në një postim në Facebook, Salianji shkruan se sasia që është kapur shkon në 200 kilogramë.

Postimi i plotë:

Eurot e kapura në Durrës janë aq shumë sa i masin me kilogram, kanë peshuar 200 kilogram Euro të kapura, pas sinjalit të ndërkombëtarëve.

Në Republikën e Rilindjes vlera e parave peshohet nuk numërohet.

Pyetja qe mbetet përherê, pse nuk gjurmohen paratë deri në fund? Pse nuk shkohet asnjehereë tek zbulimi i plotë i grupit kriminal?

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Qeveria gjermane ka ripërsëritur qëndrimin se djegia e mandateve parlamentare në bllok nga deputetët e opozitës është një vendim i gabuar

Ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro e ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 foli për Kongresin e PS nesër, si dhe për zgjedhjet lokal

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i akuzuar për “kallëzim të rremë” dhe i marrë i pandehur për dosjen “Xhafaj-Babale” ka

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dënuar sulmin me bojë të deputetit të ri Ralf Gjoni të ndodhur një ditë më parë.

Në rubrikën "Përgjigja ime" në ERTV, kryeministri Edi Rama ka sqaruar sot qëllimin e vizitës së tij në Berlin për të cilin u aludua se ud

Ish-ministri i Bujqësisë në kohën e Ramës, Edmond Panariti i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24 ka deklaruar se

Këshilltari demokrat Akil Kraja, akuzon bashkinë e Tiranës dhe stafin e kryebashkiakut Veliaj se kanë shkelur ligjin elektoral.

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një vizitë sot në Kryegjatë, ku edhe dha një prononcim të shkurtër për mediat.

Demokrati Dorjan Teliti ka denoncuar përmes një postimi në Facebook, se kryebashkiaku Erion Veliaj detyron punonjësit e administratës të

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk ka shmangur komentet politike edhe në ditën e Sulltan Nevruzit.