“Kadri andej, Kadri këtej”, Rama akuza analistëve për rastin Cakaj

11/01/2019 - 17:39

Kryeministri Edi Rama ka shigjetuar me postimin e tij më të fundit në rrjete sociale analistët, të cilët mbështesin vendimin e presidentit Meta për mosdekretimin e Cakajt si ministër.

Statusi i Ramës:

Janë shpërndarë kadrinjtë krra-krra-krra,nga Andi Kadriu tek Kadri Lubonja e me radhe kadri andej e kadri këtej, futur shtëpi më shtëpi nga vrima e televizorit, duke u rrekur t’i tërheqin njerëzit pas gurit që hodhi në lumë IM來Çertifikata e Sigurisë. Shihemi tek Çani po hë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar protestën e sotme kombëtare të opozitës "një cunam të historisë".

“Nuk ka asnjë kufi, të cilën ne si gra, nuk mund ta arrijmë”.

Pas deklaratës së djeshme të Presidentit të Republikës, Ilir Meta se është i gatshëm të rishikonte shtyrjen e zgjedhjeve lokale në Shqipë

Kryeministri Edi Rama ka ftuar kundërshtarin e tij politik në tryezën e dialogut, por lideri i PD-së, Lulzim Basha duket se është i vendo

Nisja zyrtarisht e fushatës zgjedhore po afron dhe kandidatët e përfshirë në të kanë nisur të zhvillojnë takimet e para dhe të përcjellin

“Protesta e nesërme nuk është për të shtyrë zgjedhjet e 30 qershorit, por për të kërkuar të të drejtën e çdo shqiptari për të mos pas

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me qytetarët e Burrelit.

Pas kandidatëve të Bindjes Demokratike për Bashkinë e Kavajës e Lezhës, të tërhequr nga gara për zgjedhjet vendore, edhe kandidati i Kamz

Në një postim në Facebook, ish-deputeti Petrit Vasili ngre pyetjen se pse kryeministrja Theresa May, pas Kruz nuk e pyeti kryeministrin E

Pas akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha nga studio e emisionit "Opinion", mbrëmjen e djeshme, ka reaguar presidenti i Kosovës Hashi