Manjani pyet me ironi: Po për p*rdhët kush do gjobitet?! LSI?!

15/04/2019 - 08:47

Ish-ministri, Ylli Manjani, ka ironizuar gjobën e Bashkisë së Tiranës që vuri ndaj Partisë Demokratike për urinimin e protestuesit në derën kryesore të Kryeministrisë në protestën e 13 prillit.

Duke e cilësuar ironikisht një mrekulli juridike, Manjani thotë se me këtë logjikë Partia Demokratike është përgjegjëse për cilindo që mban kapuç dhe që e bën sh*rrën...

Në vijim të arsyetimit të tij, Manjani pyet: Po për p*rdhët kush do gjobitet?! LSI?!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Deputeti i PS-së, ish-kryeministri Bashkim Fino ka folur për përgjimet e gazetës gjermane “Bild”.

Ish-ministri Energjisë, Damian Gjiknuri ka reaguar për përgjimet e publikuar ditën e sotme nga gazeta gjermane “Bild”, përgjime të cilat

Publikimin e audio-përgjimeve të reja nga gazeta gjermane “Bild”, Lulzim Basha e sheh si një realitet të hidhur të shoqërisë shqiptare.

Elisa Spiropali, ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, ka reaguar pas publikimit të audio-përgjimeve të publikuara nga gazeta gjerma

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka lajmëruar se në orën 21:00 do të mbajë një deklaratë në seli.

Pas daljes së 16 video përgjimeve të Bild, është mbledhur edhe kryesia e LSI-së.

Pas publikimit të 16 përgjimeve të reja nga gazetari gjermane ‘Bild’, që dëshmojnë skemën e blerjes së votave në Dibër, në selinë e PD-së

Kryeministri ka bërë sot postimin e tretë në Twitter, këtë radhë kundër gazetarit të Bild, Peter Tide.

Damian Gjiknuri, ish-ministri i Transportit dhe Energjetikes është përgjuar teksa flet ne telefon me Bekim Krashin, biznesmen, i cili ësh