Në prag të nisjes së fushatës, Valbona Sako: Faleminderit...

24/05/2019 - 20:10

Nisja zyrtarisht e fushatës zgjedhore po afron dhe kandidatët e përfshirë në të kanë nisur të zhvillojnë takimet e para dhe të përcjellin mesazhet e para për elektoratin.

Kandidatja e PS-së për Durrësin, Valbona Sako ka shpërndarë në rrjetet sociale një mesazh falenderimi jo vetëm për mbështetësit e saj, por edhe për të gjitha ata që duan vetëm më të mirën për Durrësin.

Postimi i Valbona Sakos:  

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar një datë të re për mbajtjen e zgjedhjeve vendore.

Këshilli i Europës ka reaguar sërish në lidhje me zgjedhjet në Shqipëri.

Përmes një postimi në Facebook, ndërsa ndan me ndjekësit foto albumin nga mbyllja e fushatës elektorale në Elbasan, kreu i grupit parlame

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka nisur një takim me dy prej aleatëve të tij.

Komisioni Qendror i zgjedhjeve ka miratuar në mbledhjen e sotme ndryshimin e vendndodhjes së vendnumërimeve vendore në Kavajë e në Tropoj

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ka thirrur në takime të veçanta ditën e enjte, kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e opozitës Lulzim Ba

Përmes një postimi në Instagram, zëvendëskryeministri Erion Braçe ka ironizuar kryebashkiaken e qytetit të Shkodrës, Voltana Ademin.

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, bashkëbiseduan dhe konsumuan një kafe me banorët e njësisë nr.