Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Paloka takohet me grupseksionet e Durrësit: Asnjë votë e PD të mos mbesë pa u hedhur në kuti më 25 prill

22/01/2021 - 21:03

“Asnjë votë e PD-së të mos mbesë pa u hedhur në kuti më 25 prill”.

Kjo ka qenë porosia e dhënë nga drejtuesi politik Edi Paloka gjatë takimit me drejtues të grupseksioneve në Durrës.

Për demokratët duket se çdo votë do të jetë shumë e vlefshme dhe PD, duke nxjerrë mësime edhe nga zgjedhjet e 4 viteve më parë, do të angazhohen për të nxjerrë në votime këdo që kërkon ndryshimin dhe beson në programin e së djathtës.

“Pa eufori e pa neglizhencë, asgje nuk e zvogëlon fitoren!”,- shkruan Paloka.

Edhe sot vazhduam me grupseksionet ne Durres. Asnje vote e PD nuk duhet te mbetet pa u hedhur ne kuti me 25 prill. Pa eufori e pa neglizhence, asgje nuk e zvoglon fitoren!

Posted by Edi Paloka on Friday, January 22, 2021

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar pas deklaratës së demokratit Enkelejd Alibeaj se Partia Soci

Partia Demokratike deklaroi sot se Partia Socialiste ka përdorur të dhënat personale të qytetarëve shqiptarë.

Në një takim elektoral me të rinj në Laprakë në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit, kryeministri Edi Rama tha se sfida e tij më e madhe ë

Kryeministri i vendit, Edi Rama zhvilloi një takim me të rinjtë e angazhuar në teknologji, ku premtoi bashkëpunim më të mirë të qeverisë

Zv.kryeministri dhe kandidati për deputet në qarkun e Fierit, Erion Braçe ka sulmuar Presidentin Ilir Meta dhe kryetaren e LSI, Monika Kr

Kryetari i Partisë Demokratikre, Lulzim Basha ka përsëritur ftesën e tij për një debat televiziv me kryeministrin Edi Rama.

Presidenti Ilir Meta ndodhet në jug të Shqipërisë, ku ka vizituar edhe fshatin turistik të Borshit.

Kryetari i PAA-së, Agron Duka, ka zhvilluar një takim me Përfaqësuesit e OSCE/ODHIR në Shqipëri, William Romans, dhe Adela Danaj.

Ambasada amerikane në vendin tonë iu bën thirrje qytetarëve të aplikojnë në Byronë Kombëtare të Hetimeve për hetues.

Projekti i kryeministrit Rama për shndërrimin e portit të Durrësit dhe zonës përreth në marinë konsiderohet nga kandidati demokrat Igli C