Presidenti Meta vjen me një mesazh të veçantë në festën e Shën Valentinit

14/02/2020 - 08:32

Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë Shën Valentinin, një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, presidenti uron sa më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Bashkangjitur kësaj fotoje, Meta ka postuar një foto së bashku me zonjën e tij, Monika Kryemadhi, një foto kjo e realizuar vitin e kaluar në Prevalle.

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve !”, uron Meta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha teksa shpërndan postimin e ambasadorit të Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca, duke theks

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i kërkon presidentit serb, Aleksandër Vuçiç që të zhbllokojë kalimin e kamionëve me mallra nga Kosova

Ambasadori i BE, Luigi Soreca dhe lideri opozitar Lulzim Basha, kanë zhvilluar sot një video- konferencë, ku është diskutuar për çeljen e

Partia Demokratike ka akuzuar qeverinë se ka dhënë pa garë tenderin 1.5 milionë euro për furnizimin me ushqime të Rezervave të Shtetit.

Edhe sot, kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook grafikun me kurbën e koronavirusit, ku Shqipëria renditet në vendet e fundit në

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka nisur sot një letër Presidentit të Dhomës së Deputetëve të Italisë, Roberto Fico lidhur me situatën

Ish-kryeministri italian, Silvio Berluskoni ka reaguar pasi Shqipëria dërgoi 30 mjekë dhe infermierë në Itali, ku situata nga pandemia ës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një konferencë për mediat, deklaroi se ministri i vendosur për situatën nga koronavirusi,

Presidenti Ilir Meta ka inkurajuar të rinjtë që të mbështesin kauzën humanë të dhurimit të gjakut.

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili komenton sjelljen e kryeministrit Edi Rama dhe nuk i kursen akuzat dhe ironitë.