Shpërthen në ironi Agron Duka: Ky është Durrësi i shekullit XXI (VIDEO)

Postuar: 19/03/2018 - 12:52

Kreu i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka publikuar një video të Durrësit të përmbytur si pasojë e shiut intensiv.

Në videon e filmuar në lagjen 18, duket niveli i lartë i ujit që ka përmbytur rrugën si dhe automjetet.

Duke ironizuar, Duka shkruan se ky është Durrësi i shekullit të XXI ndërsa shtron pyetjen: A mban dikush përgjegjësi për këtë gjendje?

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut denoncimin e një qytetari dixhital, ku ky i fundit lëshon a

   Shpallja e platformës Antimafia nga Partia Demokratike një ditë më parë për të çliruar ekonominë nga korrupsioni dhe oligarkia, ka nis

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ishte i ftuari ditën e sotme në “Top Talk, të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ku ka fo

Deputetja e Partisë Socialiste, Klodida Bushka Fehrati, në një deklaratë për mediat ka sulmuar liderin demokrat, Lulzim Basha.

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj zhvilloi sot një takim me ambasadorin e ri të BE në vendin tonë, Luigi Soreca.

 Ish-ministri i LSI-së në qeverinë Rama 1, Ylli Manjani ka reaguar pas arrestimit të anëtarëve të bandës së Bajrave në Shkodër, dhe vendi

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Niko Peleshi dhe ambasadorja gjermane e akredituar në Tiranë, Susanne Schütz, kanë nënshkruar

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter ka bërë të ditur se kanë nisur diskutimet për buxhetin e vitit të ardhshëm, që sipas

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka shprehur angazhimin për të mbrojtur të rinjtë nga përdorimi i drogës.