Sulmoi programin e PD, Bardhi: Rama qetësohu! Ky është vetëm fillimi!

28/01/2021 - 15:10

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar pas qëndrimit të kryeministrit Edi Rama për programin ekonomik të demokratëve.

Bardhi i sugjeron të qetësohet teksa thotë se kryeministri nuk është mësuar të përballet me angazhime serioze që do të mbahen e nuk do të shkelen.

"Rama qetësohu. Ky është vetëm fillimi. E dimë se ti nuk je mësuar të përballesh kurrë me angazhime serioze që do të mbahen e nuk do të shkelen. Pas 8 vitesh këtë e dinë shumë mirë të gjithë shqiptarët ndaj do të të largojnë më 25 prill", shkruan Bardhi.

Më herët, kryeministri Edi Rama e cilësoi programin e PD në 2021 si tramvaji i Tiranës në 2011.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi bën thirrje që të shfuqizohet termi "ish-pronarë".

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi ka fituar betejën me COVID-19 dhe është rikuperuar plotësisht.

Drejtuesi politik i PD për qarkun Fier, Enkelejd Alibeaj, në një takim me me banorët e fshatit Vlosh të Roskovecit tregon se duket shumë

Kryedemokrati Lulzim Basha ka prezantuar programin e Partisë Demokratike për pronat.

Ndërsa partitë e mëdha, siç e kanë bërë traditë tashmë, i publikojnë listat e kandidatëve në momentet e fundit para se të përfundojë limi

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur sot tek një nga problematikat më të mëdha që po shkakton sot vendin tonë dhe mb

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përmes një mesazhi në rrjetet sociale, shpalosi disa nga pikat e programit të partisë së saj për zgj

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga lagjja e re e Fushë Krujës duke theksuar se pas disa muajsh ajo dtë jetë n

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga lagjia e re e Fushë Krujës duke theksuar se pas disa muajsh ajo dtë jetë n

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka postuar në Facebook foto nga takimi me gratë në Paskuqan.