"Valdrin Pjetri i ka rrugët e ndara me PS", PD: Rama po përsërit filmin e Roshit, Frrokut, Ndokës, Prengës

13/08/2019 - 16:56

Partia Demokratike ka reaguar sërish pasi kryeministri Edi Rama tha se derisa të dalë e vërteta ligjore, Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht.

Në një postim në Facebook, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi shkruan se Rama pasi heshti për 11 ditë, tani po përdor të njëjtën taktikë që përdori me Elvis Roshin, Arben Ndokën, Mark Frrokun, Armando Prengën, Artur Bushin.

Sipas Bardhit, lojës me larje duarsh ia ka ardhur fundi.

POSTIMI I PLOTË

Heshti për 11 ditë dhe tani po përsërit filmin që kemi parë me Elvis Roshin, me Arben Ndokën, me Mark Frrokun, me Armando Prengën, me Artur Bushin, me shume edirama kriminelë të veshur me pushtet.

Valdrin Pjetrin e emëroi Edi Rama, nuk u bë vetë as drejtor hipoteke, as prefekt, as kandidat për Kryetar Bashkie.

Lojës me larje duarsh i ka ardhur fundi!

Edi Rama është damkosur si kryeministri që promovoi krimin në parlament, qeveri dhe bashki.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Presidenti Ilir Meta do të ketë sot një tjetër konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Riad të Arabisë Saudite, ku u prit në një takim nga Princi i Kurorës, Muhammed Bin Salman.

Një ditë pasi u denoncua publikisht, Presidenca i ka dërguar një shkresë Prokurorisë së Tiranës ku i kërkon të verifikojë shantazhin ndaj

Presidenti Ilir Meta ka ftuar në takim Besnik Muçin, për situatën e krijuar në Gjykatën Kushtetuese pas shkarkimit të tij nga Kolegji i P

Deputeti Alban Zeneli, njëkohësisht nënkryetar i komisionit hetimor i mbledhur sot për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, akuzoi maxhora

Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se sot është dita për referendum të ri popullor për ndryshimin e Kushtetutës. 

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se shqiptarët duhet të marin në dorë fatet e tyre!

“‘Është një video erotike…’ Kjo është tema më interesante për publikun në këto vitet e fundit.

Gjatë trajnimit me temë "Gjendja e mjedisit në Durrës dhe kontributi që mund të japë rinia për këtë problematikë”, që u zhvillua me të ri

Ish-presidenti Bamir Topi, në përfundim të takimit me Kreun e Shtetit, Ilir Meta, tha se zgjidhja e krizës nuk vjen nga aktorë jashtë ins