Vasili nxjerr videon: Njerëzit e pushtetit gënjyen për Thumanën

13/12/2019 - 13:51

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shkruan në Facebook se njerëzit e pushtetit gënjyen për Thumanën, teksa publikon një video ku shfaqet zv.kryeministri Erion Braçe dhe kryetari i Bashkisë së Krujës, Artur Bushi.

Pse nuk i thërret prokuroria pyet Vasili ndërsa thotë se heshtja është bashkëfajësi e rëndë.

POSTIMI I PLOTË

Viktimat e Thumanes akuzojne.(VIDEO).

Njerezit e pushtetit genjyen per Thumanen.

Pse genjyen?

Kush genjen, Kryetari i Bashkise apo Zv.kryeministri?

Pse nuk i therret prokuroria keta?

Pse nuk pyeten, hetohen, procedohen nga prokuroria?

Apo kjo eshte "prokuroria qe duam" sipas rilindjes?

Heshtja e prokurorise bashkefajesi e rende.

Shiheni VIDEON flet vetë.....dhe ne te vertete eshte aq e thjeshte sa s'ka nevoje as per prokuror.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi ka reaguar përmes një postimi në Facebook lidhur me një shkrim në të cilin përmendej Presidenti Ilir

Pas fotove të publikuara nga mediat, për shqetësimin e disa familjarëve të pacientëve me Covid-19, të cilët ankoheshin se nuk kishin marr

Në bashkinë e Durrësit është zhvilluar mbledhja e komitetit drejtues për mekanizmin e kordinuar kundër dhunës në familje.

Prej ditës së martë ndryshimet Kushtetuese të miratuara në seancën e fundit të sesionit parlamentar pa konsensusin e opozitës jashtëparla

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me situatën ekonomike të krijuar në vend për shkak të pandemisë, por dh

Eksperti i Shëndetësisë në Partinë Demokratike, Gazment Koduzi thotë se qeveria dështoi me menaxhimin e situatës së Covid 19.

Presidenti Ilir Meta përkujton sot 105-vjetorin e lindjes së Mbretëreshës Geraldinë.

Presidenti Meta ka ngritur shqetësim lidhur me rritjen e rasteve të infektimeve nga Covid 19 në vend.

Sot, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, ka dekretuar me shpallje 4 ligje të miratuara nga Kuvendi i Shqipërisë.

Ekspertja e Task Forces Anticovid pranë PD, Liliana Shyqyriu, përmes një postimi në rrjete sociale renditi disa rekorde negative, si♪5 th