Vasili publikon videon: Rama kishte të drejtë për Vangjush Dakon

08/12/2019 - 14:27

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka postuar në Facebook një video të kryeministrit Edi Rama gjatë periudhës së fushatës elektorale për votimet e 30 qershorit për ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakos.

Vasili shkruan se pas tërmeteve të fuqishme, Durrësi  i shkatërruar dhe i martirizuar, do ta kujtojë shumë gjatë atë.

POSTIMI I PLOTË

Po, po Edi Rama kishte te drejte per Vangjushin !? (VIDEO)

Pas termeteve te 21 shtatorit dhe 26 nentorit, Durresi i shkaterruar dhe i martirizuar, sigurisht do ta kujtoje shume gjate Vangjushin.....

Prandaj eshte rasti qe Edi Rama te behet trim dhe ta thote perseri kete qe tha per Vangjushin ne 30 qershor!?

A do ta thote vallë ????

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka reaguar pas përfundimit të operacionit të Policisë së Shtetit në E

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe kryebashkiakja e Kurbinit kanë inspektuar lagjen e re të

Grupi i ekpertëve të ekonomisë dhe financave publike në Partinë Demokratike zhvilluan një takim “online” me misionin e FMN-së, znj.

Ambasadorja Yuri Kim ka dhënë një mesazh disa orë pasi Presidenti Ilir Meta ka rishpallur thirrjen për plotësimin e vakancës në Gjykatën

Në një përpjekje nuk dihet sa të sinqertë për të mburrur Lulzim Bashën, Ilir Meta ka prekur sot thembrën e tij të Akilit.

Miratohet me 108 vota pro, 2 kundër dhe 2 abstenim projektrezoluta “Mbi hapjen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në Bashkimin E

Marrëveshja e 5 qershorit dhe përmbushja e angazhimit nga politika për zbatimin e saj ka qenë në fokus të diskutimeve të presidentit Meta

“Gjatë këtyre 3 vjetëve, ne ia kemi dalë të modernizojmë Forcat e Armatosura për ta kthyer atë në një forcë profesionistë dhe më pranë qy

Sot u zhvillua mbledhja e fundit e nivelit të lartë e Nismës së Evropës Qendrore për vitin 2020, në të cilën mori pjesë edhe Ministri në

Presidenti Ilir Meta ka rishpallur thirrjen për plotësimin e vendit vakant në Gjykatën Kushtetuese pas mbarimit parakohe të mandatit të i