VIDEO/ “Shpërthen” Ngjela live në studio, pasi dikush e telefonon: Të q... motrën

28/12/2017 - 11:53

Avokat Spartak Ngjela ishte i ftuar në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv për të bërë bilancin e vitit, por në një moment ka ndodhur një incident i ‘vogël’ LIVE.

Teksa po komentonte zbatimin e reformës në drejtësi dhe ekspozimin e Sali Berishës, avokatit i ka rënë telefoni LIVE në emision, ndërsa lëshoi një sharje nëpër dhëmbë “Të q***** motrën” (mund ta ndiqni në sekondën e 11-të në videon më poshtë).

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sekretari i Përgjithshëm dhe deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një konference për shtyp ka reaguar pas deklaratave të Astrit A

Në kundërpërgjigjet ndaj demokratëve që kërkojnë arrestimin e tij, sot reagimi i radhës nga ana e kryebashkiakut Vangjush Dako ka qenë ku

Ambasadori i Hungarisë në Tiranë Lorant Balla, u prit sot në një takim nga kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako.

Me kërkesën “Vangjush Dako duhet të ishte sot në burg për krimin e blerjes së votave nëpërmjet krimit”, Partia Demokratike ka nx

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se bunkeri, dhe jo shqiponja dykrenare, është simboli i kryeministrit Edi Rama, të cilin e quan vazhd

Kryetari i opozitës Lulzim Basha, tha se i vetmi dialog mes tij dhe Ramës do të jetë data kur ai do të largohet.

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përf

Pas kallëzimit që bënë krerët e grupeve parlamentare të PD-së Edmond Spaho dhe ai i LSI-së Petrit Vasili për kryeministrin Edi Rama, lidh

Kryeministri Edi Rama dha në lajm të mirë, teksa premtoi nga qyteti i Kuçovës rritje pagash për të gjithë Forcat e Armatosura.

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka autorizuar sot publikimin e listës me 14 pyetje josekrete drejtuar Ministrisë së Mbrojtjes për gjene