Apel për ndihmë për vogëlushin nga Struga

21/09/2019 - 22:14

I mituri Skënder Borova nga Struga ka nevojë për ndihmë financiare, pasi që është diagnostifikuar me sëmundjen e Leukemis limfoblastike akute (tip B) dhe është duke u trajtuar në Turqi,

I lusim të gjithë njerëzit të kontribuojnë sadopak që t’i mundësohet shërimi.

Kushdo që ka dëshirë për të kontribuuar për vogëlushin Borova të klikojë për më shumë informacion në linkun: https://www.gofundme.com/f/little-skender-borova-fighting-leukemia?utm_source=customer&utm_medium=copy_link&utm_campaign=p_cp%20share-sheet&fbclid=IwAR2MsRpteBKqpLV0LHjyl2NqFwQ6m2GSaymwGk_wzgcoQvWktHvASzgWwTE

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Deputetët e Kuvendit të Malit të Zi, këtë javë kanë votuar për postin e kryetarit të ri të Kuvendit , ku është zgjedhur deputeti nga radh

Një takim i ri midis Kosovës dhe Serbisë, në nivel ekspertësh, që ishte parashikuar të zhvillohej të hënën në Bruksel, është shtyrë, për

Kryediplomati serb, Ivica Daciç deklaroi se Serbia do ta ketë të vështirë ta zbatojë marrëveshjen e Shtëpisë së Bardhë, saktësisht pikën

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ka dalë në një mesazh drejtuar qytetarëve të vendit të tij lidhur me situatën serioze me COVID-19 n

Greqia raporton sërish numër të lartë të rasteve të reja me koronavirus.

Raundi i radhës i dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, i planifikuar të mbahet më 28 shtator në Bruksel është vënë në pikëpyetje për sh

Pesë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Autoritetet maqedonase bëjnë me dije se

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i minimizoi shpresat se marrëveshjet për bashkëpunim ekonomik me Kosovën, të ndërmjetësuara nga S

Ministria e Ndërtimit, Transportit dhe Infrastrukturës e Serbisë tha se “vlera e projekteve infrastrukturore, që janë të rëndësishme për

Perplasjet per kryeministrin percajne koalicionin fitues në Malin e Zi.  Udhëheqësit e Frontit Demokratik pretendojnë se mbajtësi i listë