I riu me HIV përdhunon 5 herë 82-vjeçaren. Ja ç’ndodhi në banesë

10/01/2018 - 09:54

Një 29-vjeçar i infektuar me HIV është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka përdhunuar një grua të moshuar 82-vjeçare në Hamburg.

Lajmin e raportojne mediet gjermane, teksa shkruajne se para gjyqit ka dale shtetasi Dzengis D., nga Maqedonia.

Ngjarja ka ndodhur më 8 korrik të vitit të kaluar, në shtëpinë e viktimës. Ai i ka hyrë nga dera e ballkonit dhe gruaja megjithëse ka tentuar ta mbylle atë, i riu e ka shtrirë në dysheme të moshuarën, i ka mbyllur gojën dhe e ka përdhunuar pesë herë, në pjesë të ndryshme të banesës.

Më pas ai i ka kërkuar asaj t’i jepte para. Gruaja ka dashur t’i japë 10 euro, por kur ka parë shumën ai i ka rrëmbyer me dhunë portofolin nga dora dhe është larguar nga banesa.

Gruaja e moshuar ka pësuar lëndime në gjithë trupin, por nga analizat nuk rezulton e infektuar me HIV.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas mbarimit të seancës plenare ku u votua nisma për ndryshimet kushtetuese dhe pro të cilave përveç deputetëve të mazhorancës votuan edh

Pas votes ne Parlamentin e Maqedonise per ndryshimet kushtetuese vjen reagimi i NATO-s.

Me 80 vota pro Kuvendi miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese.

Pas tre ditëve debat, ndryshimet kushtetuese për emrin e ri të Maqedonisë, sot pritet të hidhen në votim në seancën e Kuvendit, që nis në

Në Greqi vazhdojnë tensionet pas largimit nga qeveria të ministrit të Jashtëm Nikos Kotzias.

Zëdhënësja e sekretarit të përgjithshëm të NATO-s, Oana Lungesku pas fillimit të negociatave inkuadruese të Maqedonisë në Aleancë, deklar

Kreu i opozitës maqedonase, Hristijan Mickoski thotë për Deutsche Wellen se partia e tij nuk do ta mbështesë marrëveshjen historike për e

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias ka dhënë sot dorëheqjen pas sulmeve që aleati i djathtë në qeveri, Panos Kammenos, nuk i ka ndalur

“Ne e njohim Kosovën si një vend të pavarur dhe sovran.