6-muajshe shtatzënë, Kastro Zizo prezanton të dashurën! 25-vjeçarja do e bëjë për herë të tretë baba (FOTO)

17/01/2020 - 10:19

Pak kohë më parë, Kastro Zizo bëri publik lajmin, se së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë. Madje ai konfirmoi dhe gjininë e bebes, duke treguar se është në pritje të një djali. Por, shumë pak dihej për të dashurën e tij, që për momentin është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Këngëtari ka vendosur ta prezantojë me publikun, vajzën 25-vjeçare që i ka rrëmbyer zemrën dhe do t’i dhurojë për herë të tretë, titullin baba. Në një foto të një darke mes miqsh, dallohet dhe vajza simpatike me barkun e rrumbullakosur, e veshur sport.

Revista “Bordo” ka zbuluar se vajza në fjalë quhet Sara dhe është 25 vjeçe. Kastro Zizo është babai i dy fëmijëve nga lidhjet e mëparshme, një djalë dhe një vajzë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mba

Ka eksperimentuar shumë dhe ekrani duket se është një pjesë e pandarë e Eva Muratit, pasi ka nisur fillimisht me spotet publicitare të nd

Ish-regjisori i filmave, Harvey Weinstein është shtruar në spital pasi raportohet se ka ndjerë dhimbje në gjoks pak pasi u dënua me burg

Para disa ditësh, Ledri Vula publikoi projektin më të ri muzikor të titulluar "Prej inati", një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pa

Rreth 20 mijë fansa të yllit të basketbollit Kobe Bryant morën pjesë dje në homazhet në nderim të tij dhe vajzës 13-vjeçare, Gianna në "S

Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publ

Aktori Tom Cruise është “ngujuar” në hotelin luksoz “Gritti Palace” të Venecias. 

Ndërkohë që Princi Harry dhe Meghan Markle ende janë duke u përpjekur që të gjejnë mënyrën e duhur për t’u larguar tërësisht nga jeta mbr

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis është ndjerë keq gjatë një performace në skenë në një nga lokalet e natës në Athinë.