Adele në një lidhje të re dashurie me reperin e famshëm britanik

28/10/2020 - 21:50

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Ylli i popit, 32 vjeç, është në takim me reperin dhe kolegun britanik Skepta, 38 vjeç. Në burim i afërt me Adele ka konfirmuar për PEOPLE në numrin e kësaj jave.

Në muajt e fundit “gjërat janë nxehur”, thotë burimi për çiftin e ri. “Ata vrapojnë në të njëjtët qarqe në Londër dhe ajo po argëtohet”.

Miq për vite me radhë, Adele dhe Skepta (emri i vërtetë Joseph Junior Adenuga) kanë një lidhje të thellë mbi muzikën, lagjen e tyre të përbashkët të shtëpive të Tottenham, Londër, dhe të qenit prindër i fëmijëve të vegjël, sipas burimeve.

“Adele më dërgon mesazhe gjatë gjithë kohës dhe më mban nën kontroll”, tha Skepta – i cili ka një vajzë 2-vjeçare, River, nga një lidhje e mëparshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në ditët e sotme koncertet muzikore nuk janë problem për artistët, dikur ishte ndryshe.

Dua Lipa e ka bërë tashmë të qartë përgjatë viteve që është shumë krenare për kombësinë e saj shqiptare dhe këtë e ka treguar më shumë me

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte m

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar personat e afërm që humbi në Durrës nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019.

Nëse do na duhet të përmendim disa vajza seksi, emri i këngëtares dhe aktores së njohur Jennifer Lopez është një nga emrat e parë që na v