Adelina Thaçi shërohet nga Covid-19, nis pushimet në bregdetin shqiptar

09/08/2020 - 17:23

 

Disa javë më parë, këngëtarja Adelina Thaçi njoftoi se ishte infektuar nga Covid-19. Ajo bëri një shkrim të gjatë, ku i bënte apel njerëzve të respektonin masat dhe tregoi vështirësitë që po kalonte.

Tashmë duket se çdo gjë ka kaluar dhe këngëtarja ka vendosur të pushojë në bregdetin shqiptar. Këngëtarja ka kryer testin dhe tani ka rezultuar negative, pa koronavirus.

“Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, shkruan ajo në foton pranë fëmijëve buzë detit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës.

Tani është zyrtare. Tom Cruise do të jetë protagonist në filmin e parë që do të realizohet në hapësirë.

Matthew Koma ka bërë diçka të pazakontë për të shprehur dashurinë për bashkëshorten e tij Hilary Duff.

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me prejardhje shqiptare që gëzon famë në gjithë botën.

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi për supermodelen Gigi Hadid.

23 shtatori është shndërruar në ditë zie për Getoar Selimin.

Aktorja italiane Sophia Loren iu është rikthyer aktrimit pas 11 vitesh shkëputje nga bota e kinematografisë. Ikona e filmave luan në dram

Aktori komedian Jim Carrey, i cili ka argëtuar të gjithë botën me aftësitë e tij gazmore të aktrimit,  do të jetë protagonist i “Saturday

Të shumta janë rastet kur artistët shqiptarë në tërësi kritikohen për ndërhyrjet apo operacionet plastike.

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli pak kohë më parë njoftoi se do bëhej nënë për herë të dytë. Ylli i kinematografisë turke zbuloi se