“Ai më tradhtoi, por unë e fala”, moderatorja Fjodora Fjora rrëfen momente të vështira nga jeta e saj

13/02/2020 - 16:01

Moderatorja Fjodora Fjora, e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA, ka folur mbi temën e tradhtisë.

Ajo thotë se tradhtia është e mbivlerësuar, madje ka dhënë edhe një shembull, se është diçka që mund të kapërcehet në një lidhje.

Ester Bylyku: Ka patur ndonjë rast që ndonjë lidhje serioze ka përfunduar, sepse ai të tradhtoi?

Fjodora Fjora: Mendoj se çështja e tradhtisë është e mbivlerësuar.

Ester Bylyku: Pra ty të ka tradhtuar dikush dhe ti e ke falur?

Fjodora Fjora: Po (qesh)...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D'Urso falënderoi mbrëmjen e djeshme Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Ita

Si shumë artistë të tjerë edhe këngëtari Bruno Mars ka dhënë kontributin e tij për situatën e vështirë që po përjeton bota si pasojë e vi

Neymar e ka të pamundur të respektoj rregullat, në çdo rast e sheh veten në qendër të kritikave.

Ndonëse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç, duket se Harry dhe Meghan Markle janë duke planifikuar të kenë një tjetër fëmijë shumë shpejt.

Këngëtari i njohur, Enrique Iglesias ka ndarë me ndjekësit në Instagram se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koron

Yjet e njohur shqiptarë bëhen bashkë për të sjellë një version të ri të "Kënga e mjekut"për të falenderuat bluzat e bardha të cilët janë

Spikerja e lajmeve të edicionit informativ të Tv Klan, Anjola Hamzaj ishte e ftuar në emisionin "Rudina" pasditen e të shtunës, ku foli p