Aktori i famshëm kthehet pas në kohë, tregon përse bashkëshortja i fali tradhëtinë

24/05/2020 - 16:57

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Asokohe Kevin u kap mat me një modele në Las Vegas, larg shtëpisë ndërkohë që bashkëshortja e tij Eniko Parrish ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë.

40-vjeçari theksoi se partnerja e tij nuk e kishte aspak të lehtë këtë situatë por pavarësisht gjithçkaje vendosi ta falë për hir të familjes që po krijonin së bashku.

“Ajo më tha se i detyrohesha jetës që ne po ndërtonim së bashku. Më tha që duhet të rritemi si individë dhe mos të lejmojm më kurrë që bota atje jasht të na bëjë keq. Ajo është njeri më i fortë që unë njoh” -u shpreh Hart në një intervistë radiofonike.

Kevin dhe Eniko tashmë do të bëhen prindër për herë të dytë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë

Prej disa kohësh, aktorët e njohur Chris Evans dhe Lily James janë përfolur për një lidhje të mundshme.

Pasi ka shpallur kandidaturën e tij si president i SHBA, Kanye West ka dhënë një intervistë për "Forbs".

Aktori i famshëm hollivudian, Tom Hanks e krahasoi koronavirusin me Luftën e Dytë Botërore.

Prej disa kohësh, është përfolur se reperi Stresi dhe Keisi i kanë dhënë fund martesës së tyre, por mesa duket nuk është e vërtetë.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Ditën e sotme moderatorja Rudina Dembacaj ka ndarë lajmin e hidhur të ikjes nga jeta të babait të saj.