Aktori i famshëm preket nga koronavirusi

16/03/2020 - 19:48

Aktori hollivudian Idris Elba ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Aktori 47-vjeçar ka ndarë me fansat e tij në Twitter lajmin.

47-vjeçari thotë se ndihet mirë dhe se nuk ka asnjë simptomë, por ka vendosur të vetizolohet.

Në një video të postuar në rrjete sociale, aktori, me origjinë nga Britania e Madhe, shfaqet së bashku me bashkëshorten Sabrina Dhowre, gjatë të cilës përditësoi fansat me gjendjen e tij shëndetësore, raporton Daily Mail.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta. 

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuan kurrë publikisht historinë e tyre të dashurisë.

Këngëtari i njohur  Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë.

Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka, në emisionin "M