Aktori i njohur turk reagon për herë të parë për lidhjen me gazetaren italiane

15/01/2021 - 10:59

Prej kohësh aktori turk me origjinë shqiptare, Can Yaman është në qendër të mediave, jo vetëm për jetën e tij artistike por dhe për atë private. Së fundmi, aktori përflitet se është në një lidhje dashurie me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta.

Revista e njohur “Chi” ka publikuar dje disa foto ku çifti shfaqet duke u puthur e përqafuar, por nuk janë dhënë detaje të mëtejshme.  Mediat italiane kanë shkuar dhe më tej duke shkruar se dyshja kanë kaluar bashkë 5 net në një hotel në Romë.

Lidhur me të gjitha aludimet që janë bërë për jetën e tij aktori ka vendosur të reagojë përmes një postimi në InstaStory në gjuhën italiane ku shkruan: "Është puna ime. Pikë", shoqëruar me një emoji që nënkupton "heshtni".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.