Aktorja e njohur divorcohet nga partnerja pas 3 vitesh martesë

27/01/2021 - 21:03

Aktorja e famshme, Ellen Page nuk është më femër. Në dhjetorin e kaluar, Page shokoi fansat me deklaratën e saj, duke zbuluar se në fakt është transgjinor, i cili quhet Elliot.

Madje, Page ka ndryshuar edhe emrin në Instagram duke nisur kështu një epokë të re në jetë.

Në një postim të gjatë në rrjete sociale, Page kërkon t’i drejtohen me “ai” dhe falenderon këdo që e ka mbështetur në këtë rrugëtim të gjatë e të vështirë.

Por së fundmi, mediat e huaja raportojnë se martesa e saj me Emma Portner ka përfunduar. Emma dhe Elliot u kurorëzuan me martesë në vitin 2018 dhe tani dyshja ka nisur procedurat e divorcit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.