Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Aktorja e njohur fotografohet me të dashurin në rrugë

19/11/2020 - 22:52

Aktorja e njohur, Emma Watson është fotografuar nga paparacët me të dashurin e saj biznesmen, Leo Robinton.

Ata janë parë duke pirë kafe në park, në Primrose Hill të mërkurën. Emma dhe Leo u panë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, teksa bisedonin në qetësi.

Ylli i “Harry Potter” ishte e veshur me pantallona me kuadrata, golf të zi, dhe një pallto të gjatë të zezë.

Dyshja gjithmonë kanë qenë të rezervuar për daljet e tyre në publik. Ata janë u panë për herë të parë duke u puthur në tetor të 2019.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vendosi që të ndajë me të gjithë fansat disa çaste të mëngjesit të saj. Ajo publikoi

Reperi Kanye West i është përgjigjur letrave të divorcit që bashkëshortja e tij, Kim Kardashian paraqiti dy muaj më parë.

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, ka folur së fundmi për median greke, "EPT 1".

E dashura e miliarderit Elon Musk, Grimes i ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit në Instagram, ku ka zbuluar tatuazhin e saj

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut.

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë.

Aktori Olsi Bylyku ka qenë i ftuar në punatën e radhës të emisionit #EXPULS në RTV Ora, ku ka zbuluar se ka marrë një ofertë të majme nga

Aktori Çun Lajçi teksa njoftoi se ishte prekur nga COVID-19, bëri me dije se paratë e kursyera për 8 muaj me radhë për të blerë telefonin

Anxhela Peristeri është përfaqësuesja e Shqipërisë për këtë vit në “Eurovision” me këngën "Karma", të cilën ka vendosur ta mbajë në gjuhë