Aktorja e njohur turke i jep fund lidhjes 3-vjeçare me producentin

19/05/2020 - 22:54

Jeta private e aktores së mirënjohur turke Tuba Buyukustun ka qenë në vëmendje të mediave ditët e fundit. Tuba Buyukustun pas ndarjes nga bashkëshorti, prej tre vitesh ishte në një lidhje me producentin, Umut Evirgen.

Mirëpo së fundmi mediat turke raportojnë se çifti i ka dhënë fund lidhjes pas 3 vitesh bashkë. Sipas tyre, shkak është bërë xhelozia e aktores pasi partneri i saj ka ftuar në shtëpi disa vajza.

Bëhet fjalë për prezantuesen turke Defne Samyeli dhe dy vajzat e saj. Madje sipas mediave turke vajzat e prezantueses kanë publikuar foto nga shtëpia e partnerit të aktores.

Megjithatë këto mbeten vetëm spekulime për sa kohë Tuba Buyukustun dhe Umut Evirgen qëndrojnë në heshtje, ashtu siç kanë vepruar deri tani. Dyshja kanë preferuar gjithmonë të mos i komentojnë lajmet lidhur me ta dhe nuk dihet nëse do të reagojnë këtë herë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duke qenë se koronavirusi preku çdo sektor ekonomik, edhe këngëtarët shqiptarë kanë pësuar humbje gjatë kësaj periudhe.

Programi “Jo Vetëm Modë”, në Tv Klan solli intervistën me stilistin e njohur Joni Peçi.

Kishte menduar se nuk do të bëhej kurrë nënë për shkak të sëmundjes por modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Romee Strijd ka dhënë laj

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ta mbajë

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.