Al Pacino lihet nga e fejuara: Eshtë i vjetër, më dhuronte vetëm lule

19/02/2020 - 22:39

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino. Në një intervistë për revistën izraelite La’Isha, ajo ka shpjeguar: ‘Eshtë shumë e vështirë të rrish me një mashkull kaq të vjetër, edhe nëse bëhet fjalë për Al Pacino. Diferenca në moshë është e vështirë për t’u duruar. Ekzistojnë shtirje të kota në emër të dashurisë”.

Dhe në lidhje me yllin milioner ajo zbulon: "Gjatë lidhjes sonë më ka blerë vetëm lule. Është një mënyrë e edukuar për të thënë që nuk dua të shpenzoj para. U përpoqa që lidhja jonë të funksiononte por është pikërisht ai që sillet si i moshuar! Nuk bënte asgjë për t’u dukur më i ri, të paktën për hir të dashurisë time dhe prandaj mbaroi", ka thënë artistja izraelite për revistën.

Të dy u njohën në verën e 2018 dhe në natën e Oscar 2020 aktori u prezantua vetëm, një shenjë kjo që diçka nuk shkonte. Dohan konfirmon kështu fundin e lidhjes së tyre, por nuk e mohon: "Jemi zënë dhe e lashë, por sigurisht e dua dhe e vlerësoj shumë dhe isha e lumtur që isha për të kur ai kishte nevojë për mua. Është një nder për mua, jam e kënaqur që kam pasur këtë lidhje me të dhe shpresoj të mbetemi miq të mirë".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi. 

Pas kthimit nga Amerika, këngëtari Robert Berisha qëndroi 14 ditë në izolim në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, si rrjedhojë e masës së

Oprah Winfrey, moderatorja e famshme amerikane, ka deklaruar se do të dhurojë 10 milionë dollarë për të mbështetur njerëzit dhe qytetet n

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar

Aktori turk mjaft i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pasi dyshohej se ishte prekur nga koronavirusi.

Pas lajmit që qarkulloi në disa media se xhaxhai i këngëtares Greta Koçi është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të

Një tjetër vdekje e një artisti është shënuar nga koronavirusi.