Alban Skënderaj sjell këngën romantike për Shën Valentin

14/02/2020 - 12:36

Alban Skënderaj i ka kushtuar dhjetra këngë dashurisë dhe sot në ditën e të dashuruarve ka suprizuar fansat me projektin e tij të ri, i publikuar me të hyrë data 14.

Kënga e titulluar “Çdo ditë një Shen Valentin” teksti i të cilës është ndërtuar me plot ndjenia dhe që i përshtatet të gjithë të dashuruarëve, për vetëm pak orë ka arritur të marrë 29.860 views.

“Çdo ditë një Shen Valentin”, është pritur mirë nga të gjithë shqiptarët të cilët e përgëzojnë Albanin për këtë këngë dhe e vlerësojnë për thjeshtësinë që ai ka edhe në muzikën që bën.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Trajneri i njohur i dialektit, 76-vjeçari Andrew Jack ka humbur jetën të martën në një spital në Surrey, pas betejës me koronavirusin. 

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D'Urso falënderoi mbrëmjen e djeshme Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Ita

Si shumë artistë të tjerë edhe këngëtari Bruno Mars ka dhënë kontributin e tij për situatën e vështirë që po përjeton bota si pasojë e vi

Neymar e ka të pamundur të respektoj rregullat, në çdo rast e sheh veten në qendër të kritikave.

Ndonëse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç, duket se Harry dhe Meghan Markle janë duke planifikuar të kenë një tjetër fëmijë shumë shpejt.

Këngëtari i njohur, Enrique Iglesias ka ndarë me ndjekësit në Instagram se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koron