Albumi i Dua Lipës, i pari në Mbretërinë të Bashkuar

02/04/2020 - 23:03

Ka arritur një sukses të ri.

‘Future Nostalgia’ albumi i ri nga Dua Lipa, ka arritur që të bëhet albumi numër 1 në Britani të madhe.

Këtë gjë, e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjetit social Instagram.

Në Instagram, ajo hodhi një foto ku përpos lajmit, falënderoi gjithë ata që po e duan muzikën e saj dhe janë mbështetja e përjetshme e këngëtares.

Kujtojmë se disa këngë Dua i finalizoi edhe me klip, këngë këto që po rezultojnë të suksesshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta.