Angelina Jolie: Çdo gjë kam mundur ta kaloj falë fëmijëve

05/11/2019 - 21:30

Angelina Jolie pozon për revistën e famshme ‘Harper’s Bazaar’ për muajin dhjetor. Aktorja e njohur shfaqet e zhveshur e mbuluar vetëm nga një tyl i bardhë. Gjithashtu 44-vjecaja dha edhe një intervistë për këtë revistë ku folu gjatë për kërkimin dhe gjetjen e vetes ashtu siç foli edhe për çdo mësim që ka marrë nga fëmijët e saj.

Aktorja është nënë e 6 fëmijëve nga martesa me Brad Pitt: Maddox, 18, Pax, 15, Zahara, 14, Shiloh, 13, dhe binjakët Knox dhe Vivienne, 11.

“Ajo pjesë e jona që është e lirë, e egër, e hapur dhe kurioze mund të fiket shpesh nga jeta. Nga dhimbja apo dëmtimet që marrim. Fëmijët e mi e njohin versionin tim të vërtetë. Ata më kanë ndihmuar ta rigjej dhe ta shfaq sërish.”- u shpreh Angelina.

“Ata kanë kaluar shumë! Unë jam ajo që kam mësuar nga forca e tyre. Si prindër, ne përpiqemi t’i inkurajojmë fëmijët të jenë ata që janë dhe të bëjnë çfarë kanë mendojnë me zemër se është e drejtë. Pastaj, ata na shohin dhe presin të njëjtën gjë nga ne.” vazhdoi Jolie.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g

Moderatorja Dajana Shabani duket se është penduar që është larguar nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”,

Në muajin gusht Robert Berisha njoftoi publikisht ndarjen e tij nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee.

Ndarja e reperit Mozzik nga Loredana ka qenë kryefjala e mediave rozë.

Reperi Mozzik zbuloi publikisht se cili është gabimi që ka bërë së fundmi.

Eneda Tarifa konkurroi të dielën te “Kënga Magjike” me një kompozim të Flori Mumajesit, “Ma zgjat dorën”, teksti i të cilës është: Të dy

Leonardo DiCaprio, një prej aktorëve më të mirë hollivudianë feston ditëlindjen.

Pushimet për këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha nuk kanë kaluar sikurse duhet, sepse ajo ka marrë një ftohje.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxh

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve