Angelina Jolie harron përfundimisht Brad Pitt, del në takime romantike

14/11/2019 - 20:41

Historia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka përfunduar prej tre vitesh. Pavarësisht se nuk është finalizuar divorci, aktorja zgjodhi që të hapë zemrën për dikë që do të jetë pranë saj.

"Angelina ka patur disa takime romantike", tha një burim për Us Weekly.

Nuk dihet se ku janë takuar, por burimi shtoi se ende nuk ka asgjë serioze. "Ajo dëshiron që të takojë dikë që pëlqen, por nuk është prioriteti i saj", shtoi burimi.

Angelina është shumë e fokusuar tek fëmijët dhe karriera, me të cilat kalon pjesën më të madhe të ditës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.