Anulloi kontratën në Itali, Fatmir Hysenbelliu tregon sakrificën më të madhe për Anxhelinën

27/02/2020 - 11:42

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë. Gjatë intervistës ai ka treguar se u kthye nga Italia në Shqipëri për Anxhelinën dhe për gjatë një viti ata kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit gjithë kohën.

Dëshira për të qëndruar pranë saj e detyroi Fatmirin të hiqte dorë nga një kontratë futbolli në Itali dhe shprehet se nuk është penduar aspak për këtë gjë.

Ester Bylyku: Cila është sakrifica më e madhe që ke bërë për një femër?

Fatmir Hysenbelliu: Kisha një kontratë futbollistike në Itali dhe e lashë për t’u kthyer në Shqipëri për 6 muaj, pastaj do kthehesha prap atje se kështu e kisha në kontratë. Pastaj thashë do rri edhe 6 muaj të tjera në Shqipëri dhe pastaj aty mori lishezë karriera ime futbollistike në Shqipëri, duke u përplasur me të gjitha gjërat negative që ka sporti në këtu, mu shpif të luaja futboll.

Ester Bylyku: Pendohesh për këtë sakrificë që bëre për dashurinë?

Fatmir Hysenbelliu: Absolutisht jo, nuk jam një person që pendohem.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja Anila Basha është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, Aris.

Kompozitori i njohur, Kledi Bahiti ka festuar ditëlindjet dhe urimet për të kanë qenë të shumta nga miq dhe familjarë.

Zaimina Vasjari në këto ditë karantine ka disa këshilla për femrat.

E kanë bërë një gjest shumë human kundrejt atyre që këto ditë janë lodhur shumë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi.