Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

19/10/2020 - 12:02

Shtatzënisë i ka ardhur fundi dhe Arbana Osmani ka sjellë në jetë vogëlushin e saj. Lajmin e ka ndarë Eduart Grishaj, me anë të një postimi në Instagram.

Eduarti ka publikuar një foto, ku shihet me të voglin në krahë. “Lindi Dielli”, ka shkruar ai, ndërsa urimet kanë qenë të shumta. Vetë Arbana nuk ka postuar ende ndonjë dedikim për djalin, por me siguri do të shohim të reja në vijim. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e dashur për publikun, Remzie Osmani teksa ka qënë e ftuar në një intervistë për emisionin "Ky emër nuk ka nevojë për prezanti

14 qershori është një ditë e rëndësishme për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipan pasi sot feston 2-vjetorin e lidhjes së das

Jennifer Lopez dhe kompania e saj e produksionit kanë nënshkruar një marrëveshje të parë me Netflix, njoftoi gjiganti i transmetimit.

Para pak kohësh këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka është arrestuar nga policia pasi u përfshi në një aksident dhe u transportua në spita

Ashtu siç e kishte lajmëruar, Roza Lati ka publikuar ditën e sotme fotot bombastike, ku shfaqet topless.

Olta Gixhari është duke shijuar një nga periudhat më të bukura të jetës së saj.

Angelina Jolie ka shpenzuar orë të tëra duke eksploruar Brooklyn. Një shëtitje e tillë erdhi me rastin e ditëlindjes së saj.

Prej gati 1 viti fansat po presin një bashkëpunim mes Kidës dhe Ledrit.

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka para pak kohësh është arrestuar nga policia pasi u përfshi në një aksident dhe u transportua në spita

Babai i Ledrit, Agroni feston sot ditëlindjen dhe nuk kishin si të mungonin urimet e veçanta nga bashkëshortja e tij Xheraldina dhe nga L