Arbana Osmani ndihet e vetmuar? Statusi i moderatores ngre dyshime

01/06/2020 - 21:15

Moderatorja Arbana Osmani është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj të shumtë, detaje nga jeta e saj private.

Mirëpo, postimi i fundit i moderatores ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

“Psikologjia thotë se personi që përpiqet të bëjë këdo të lumtur, shpesh përfundon duke u ndjerë më i vetmuari.”- është shprehja që Arbana ka ndarë me ndjekësit e saj që me siguri kanë pyetur veten ç’kuptim ka kjo për moderatoren.

Sigurisht që Arbana mund t’i referohet vetes së saj dhe mendja na shkon tek emisioni “Dua të të bëj të lumtur”, ku mundohet të bëjë të lumtur qindra shqiptarë.

Nuk përjashtohet mundësia që kjo të jetë thjesht një shprehje që i ka pëlqyer dhe të mos ketë aspak lidhje me jetën e saj personale.

Në fakt, moderatorja duhet të jetë tashmë në kulmin e lumturisë, pasi është në pritje të fëmijës së saj të dytë, me partnerin Eduart Grishaj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Olta Boka është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit e saj në “Instagram

Megjithëse është shumë i ri, vetëm 21 vjeç, Brooklyn Beckham është fejuar me partneren e tij Nicola Peltz, 25 vjeçe.

Del autopsia e vdekjes së aktores Naya Rivera, trupi i së cilës u gjet një ditë më parë në liqenin Piru.

Aktori i njohur i telenovela meksikane, Raymundo Capetillo ka humbur betejën me koronavirusin.

Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, fut në telashe familjen e CR7.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.