Arbana Osmani publikon foton me Eduart Grishajn dhe tregon barkun e rrumbullakosur

20/09/2020 - 15:51

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, është në prag të lindjes se fëmijës se dytë.

Në një foto të publikuar në “Instagram”, Arbana është shfaqur në krahët e partnerit të saj, regjisorit Eudard Grishaj, ku i duket lehtësisht barku i rrumbullakosur.

Arbana ka shoqëruar Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti të ri.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të “Sofia”, filim i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduard Grishaj. I uroj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së publikuar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Blogerja Armina Mevlani ka kujtuar përmes disa fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha.

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për

Spikerja e njohur e lajmeve, Fabiola Hoxha dhe partneri i saj Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, kanë dalë

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.

Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm.

Miley Cyrus pretendon se ka parë një qenie jashtëtokësore.

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë.

Çifti i njohur i aktorëve në Turqi, Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të parë.