Arbana Osmani rrëfen planet për një bebe të tretë dhe zënkat me shoqen e saj Xhemi Shehu

29/11/2020 - 09:05

Moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor dhe solli në jetë një djalë të quajtur Diell. Gjatë këtyre javëve moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj foto, video e shumë detaje të tjera që lidhet me të qenurit nënë e dy çunave.

Së fundmi moderatorja ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, ku është pyetur “2 fëmijë a më shumë?”, duke u përgjigjur “Me 3 bëhesh prind thonë”, duke lënë të kuptojmë se moderatorja ka në plan një tjetër bebush.

Arbana ka treguar se ka vuajtur nga ankthi dhe depresioni, por nuk ka dhënë detaje. Teksa është pyetur nga një fanse “A ke kaluar ndonjëherë ankth?” ajo është përgjigjur shkurt: “Ankth, depresion, dëshpërim. Kam kërkuar ndihmë.”

Arbana ka treguar po ashtu se se debaton vazhdimisht me shoqen e saj Xhemi Sheh për mënyrën si i jep makinës, por ka shtuar se aktualisht e ka marrë malli shumë për të.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg