Ardit Gjebrea zbulon këngëtaren që do ta shoqërojë në prezantimin e "Kënga Magjike 2021"

07/05/2021 - 11:07

Më 26 dhe 27 maj do të zhvillohen netët gjysmëfinale të festivalit "Kënga Magjike 2021", ndërsa finalja do të jetë më 29 maj.

Organizatori dhe moderatori Ardit Gjebrea ka zbuluar përmes një postimi në Instagram se shoqëruesja e tij në netët finale të spektaklit do të jetë këngëtarja Marsela Çibukaj.

"Gëzuar! Për prezantimin bashkë të netëve finale të"Kënga Magjike 2021". Marsela Çibukaj, mbi të gjitha, artiste!", shkroi Gjebrea krahas fotos ku shfaqej krah këngëtares.

Kujtojmë që më herët, në muajin shkurt kur Ardit Gjebrea u infektua me Covid-19, ia besoi programin Marselës për një periudhë të shkurtër, e cila shoqërohej edhe nga Enkel Demi dhe Gentian Zenelaj.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së b

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të