Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër

25/10/2020 - 10:27

Aktori Arnold Schwarzenegger iu nënshtrua një operacioni në zemër për të zëvendësuar një valvul pulmonare.

Lajmin e ka dhënë vetë ish-guvernatori i Kalifornisë në një postim në rrjetet sociale ku shkruan:

"Falë ekipit të Klinikës Cleveland  unë kam një valvul të ri të aortës që përputhet me valvulën time të re pulmonare nga operacioni im i fundit."

Schwarzenegger shtoi se ai ndihet shkëlqyeshëm dhe ka filluar të ecur në rrugët e Cleveland.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i njohur amerikan, Ben Affleck dhe e dashura e tij, Ana de Armas u panë duke shkëmbyer puthje në xhirimet e filmit të tyre erotik,

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa shkëlqeu mbremjen e ndarjes së çmimeve në “American Music Awards”.

Beyoncé, Taylor Swift dhe Dua Lipa dominojnë nominimet për 63-vjetorin e çmimeve më të rëndësishme të muzikës botërore Grammy.

Të gjithë sytë ishin nga Jennifer Lopez gjatë mbrëmjes së American Music Awards që u zhvillua në Los Angeles.

Moderatorja Arbana Osmani ishte një ndër të ftuarit VIP të ditëlindjes së Bes Kallakut, që u gjobit për mosrespektim të masave antiCovid.

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë n

Vëllai i Princeshë Diana-s, Charles Spencer nuk është aspak dakord me ngjarjet e serialit të famshëm "The Crown" që ka nisur tashmë në Ne

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të ëmbla të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes.

Covid-19, çdo ditë e më tepër po infekton më shumë njerëz se ç’ishte parashikuar.

Suksesi i dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti nuk po njeh limite.