Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Arsyeja e ndarjes së Jennifer Lopez nga Alex Rodriguez

18/04/2021 - 15:22

Jennifer Lopez është ndarë përfundimisht nga partneri i saj, Alex Rodriguez. Çifti ka njoftuar për ndarjen në një deklaratë të bërë pak ditë më parë në Today Show.

Tani, "E News" ka njohuri pse Lopez ishte ajo që i dha fund fejesës dhe pse Rodriguez ende nuk ka hequr dorë plotësisht nga ideja e pajtimit me të.

Një burim i tha ‘E News’ se çifti u nda privatisht disa ditë më parë, dhe Lopez ‘po ndihet në paqe’ me vendimin e marrë.

Një burim i dytë shtoi se paaftësia e saj për t’i besuar Alex ishte për ta ‘fatale’. “Sapo besimi i saj të thyhet, nuk ka kthim mbrapa”, tha burimi. “Ajo ndihet mirë me vendimin që ka marrë sepse e di që A-ROD do të jetë akoma në jetën e saj, thjesht në një kapacitet tjetër”.

Rodriguez pak javë më parë mori vëmendje të madhe me thashethemet që qarkulluan për tradhtinë me Madison LeCroy, yllin e “Southerns Charm”, me të cilën deklaroi se nuk kishte asgjë.

Page Six raportoi më vonë në mars se J.Lo u prek nga aludimet dhe ishte një nga arsyet e ndarjes së tyre.

“Skandali Madison LeCroy ishte arsyeja që ata u ndanë”, theksoi një burim. “Kishte tashmë probleme, por Jennifer vërtet ishte e ndikuar nga kjo”.

Në deklaratën e tyre të fundit, Jennifer dhe Alex njoftuan se do të jenë miq të mirë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori Liam Hemsworth është gati që të martohet me partneren e tij, modelen Gabriella Brooks.

Para 20 vjetësh, Bill Gates njoftoi se do të jepte dorëheqjen si CEO i kompanisë gjigande që ai themeloi me Paul Allen në 1975.

Muzika, jeta e natës dhe koncertet pësuan një goditje të fortë gjatë vitit 2020 për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ylli i muzikës pop Bebe Rexha ka zbuluar se e konsideron seksualitetin e saj “fluid”, dhe në një intervistë të re me Gay Times botuar të

Regjisori Eduart Grishaj dhe moderatorja Arbana Osmani, një nga çiftet e pëlqyera nga publiku shqiptar sot festojnë ditën e lindjes.

Më 26 dhe 27 maj do të zhvillohen netët gjysmëfinale të festivalit "Kënga Magjike 2021", ndërsa finalja do të jetë më 29 maj.

Seriali “La Casa De Papel” është një ndër më të preferuarit dhe të suksesshmit kohët e fundit.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka promovuar albumin që do të dalë së shpejti, si dhe ka postuar disa foto k

Rita Ora guxon me stilin dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë këtë.