“Askush nuk të do sikur unë!” Selena Gomez i këndon dashurisë së dikurshme

21/02/2020 - 22:57

Nuk ishte e lehtë për këngëtaren Selena Gomez të linte pas krahëve lidhjen e saj me Justin Bieber, por duket se ajo e mori veten, ndërsa publikoi edhe albumin e fundit, “Rare”.

Gomez duket se i është rikthyer sërish historisë së mbyllur me Bieber, ndërsa ka publikuar këngën e re pjesë të albumit.

Me titullin “Feel Me”, në këngën 3 minutëshe, këngëtarja  përshkruan emocionet e thella, ndërsa një varg thotë:  “Askush nuk të do sikur unë”. Dhe sigurisht që fansat menjëherë kanë aluduar te lidhja e saj e shumëpërfolur me këngëtarin Justin Bieber, i cili tashmë është i martuar me Hailey Baldwin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka një mesazh për gjithë ata që e komentuan për peshën.

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.

Pavarësisht jetëve të humbura për shkak të koronavirusit, ka ende njerëz që nuk besojnë për ekzistencën e tij ndonëse prej muajsh është i

Dj Sardi ka folur për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, identitetin e të cilës ende nuk e ka zbuluar, duke shtuar kureshtj

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Aktori i humorit, Florjan Binaj u infektua me Covid-19 një muaj më parë dhe arriti ta fitojë betejën me virusin.

Moderatorja Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë këngë remix.

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga koronavirusi.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha duket se nuk po kalon ditë të mira për shkak të problemeve me shëndetin.