Babai i Adele thërret Policinë pasi komshia këndonte këngët e së bijës: Po ma prish gjumin, është bezdisëse

18/10/2020 - 21:34

Një rast kontravers ka ndodhur Bridgend, South Wales pasi babai i këngëtares së famshme, Adele ka thirrur Policinë pasi komshia e tij po e linte pa gjumë duke kënduar me zë të lartë këngët e së bijës.

Mark Evans është babai i Adele që e ka lënë të bijën që moshë të vogël pasi u divorcua me të ëmën dhe nuk e ka takuar më prej atëhere. Ai ka tentuar ta takojë por këngëtarja e ka injoruar ndersa duket se këngët e saj e shqetësojnë.

Ka qenë Keeley Fry e cila thekson se është fanse e zjarrtë e Adele dhe u surprizua nga veprimi i të atit.

Sipas mediave britanike, Evans i kishte thënë; "Mos këndo me zë kaq të lartë. Po afekton te gjumi im, këto janë bezdisëse".

Ndërkaq Fry kangelur e suprizuar pasi mendonte se Evans do e vlerësonte dhe jo të ankohej.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, do të bëhen prindër për herë të parë dhe duket se dita e madhe po afron.

Modelja e njohur Chrissy Teigen, humbi fëmijën e saj më 1 tetor.

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ditën e sotme ka dhënë lajmin se do të jetë prezantuese e MTV Europe Music Awards 2020 që do të zhvi