Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Bashkëshorti i bën dedikimin emocionues “Bihter-it” për ditëlindje

26/02/2021 - 15:23

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke. Ajo numëron shumë role në botën e kinmatografisë, por njihet veçanërisht nga teleshikuesit me rolin e saj si “Bihter” në serialin turk “Dashuri e ndaluar”.

Ajo mbush sot 37-vjeç dhe kjo ditëlindje e gjeti të plotësuar, si në jetën profesionale, ashtu edhe në atë personale, ku po shijon prej vitesh martesën e saj me këngëtarin e njohur turk, Kenan Dogulu.

Në ditëlindjen e aktores, nuk kishte si të mungonte urimi i këngëtarit, i cili i dedikoi asaj fjalë mjaft emocionuese. Kenan ndau me ndjekësit e tij në Instagram dhjetë foto të tyre së bashku, duke fillluar nga dasma e deri tek udhëtimet.

“Të dua drita e syve të mi! Sa i lumtur jam që ke lindur dhe që rrugët tona u kryqëzuan. Pavarësisht sa e vështirë është jeta, ne së bashku e kthejmë në festë. Shpirti jot i bukur le të jetë gjithmonë i lumtur dhe i qetë”, shkroi Kenan bashkëngjitur fotove.

Kujtojmë se marrëdhënia mes Kenan dhe Bihter, kohë më parë ka qenë pak e komplikuar pasi ndarjet mes tyre ishin të shpeshta. Duket se sot ato po e shijojnë në maksimum martesën e tyre dhe kanë kuptuar që nuk  bëjnë dot pa njëri-tjetrin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.

Ikona e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, ka bërë një gjest të lavdërueshëm dhe human. Ajo ka bërë një dhuratë të paimagjinueshme për f

Një ditë pasi zbuloi surprizën që kishte përgatitur përgjatë 3 viteve, Bebe Rexha ka zbardhur ditën e sotme detaje rreth albumit të saj.

Fifi festoi ditëlindjen më 31 mars dhe në këtë ditë të veçantë, këngëtarja mori shumë urime dhe surpriza por ndjekësit vunë re që mungont

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009.