Bashkëshorti i shpreh dashurinë aktores në mënyrën më të pazakontë, i bën tatuazh emrin në vendin intim

24/09/2020 - 15:32

Matthew Koma ka bërë diçka të pazakontë për të shprehur dashurinë për bashkëshorten e tij Hilary Duff.

Këngëtari ka bërë tatuazh emrin e aktores së famshme në një vend intim. 33-vjeçari shkroi emrin “Hilay” në të pasmet e tij dhe ndau foton epike me ndjekësit në rrjetet sociale.

Por ky nuk është tatuazhi i parë që  Matthew Koma bën për familjen e tij. Në nëntor të vitit të kaluar, ai tregoi një tatuazh në krah ku shihen të shtrënguara ëmbëlsisht duart e djalit të Hilary Duff, Lucas dhe vajzës së tyre, Banks.

Çifti u martuan në një ceremoni private më 21 dhjetor 2019 në shtëpinë e tyre në Los Anxhelos. Dasma erdhi shtatë muaj pasi Duff dhe Koma njoftuan fejesën e tyre në maj 2019.

Aktorja ka qenë e martuar më parë me ish-lojtarin e hokejt, Mike Comrie nga viti 2010 deri në 2016-n. Ata kanë një djalë 8-vjeçar të quajtur Luca Cruz.

Ndërkohë në qershor 2018, Hilary Duff dhe këngëtari njoftuan se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Katër muaj më vonë, në tetor, aktorja dhe Koma mirëpritën në jetë vajzën e tyre Banks Violet Bair.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete