Bebe Rexha e sëmurë dhe në shtrat prej disa ditësh

05/08/2020 - 11:14

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha duket se nuk po kalon ditë të mira për shkak të problemeve me shëndetin.

Bebe ka zbuluar se është në shtrat prej disa ditësh pasi vuan nga infeksioni i sinusit, një inflamacion i indeve dhe membranës dhe karakterizohet nga dhimbje koke, ethe, mukus i trashë që shkakton bllokim dhe dhimbje në zonën e fytyrës.

Ajo ka ndarë disa video me ndjekësit në Instastory, ku shprehet se mezi merr frymë, mezi dëgjon dhe ka dhimbje të tmerrshme koke prej ditësh.

"E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksion i sinusit.", shkruan Bebe në një nga postimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja Xhesika Berberi do të jetë një nga prezantueset e spektaklit më të madh të bukurisë në vend “Miss Universe Albania”, përkrah Alau

Të gjithë mund ta njohim këngëtaren Eranda Libohova me zërin e saj të mrekullueshëm, por pak persona mund ta dinë fobinë e saj.

Artisti me origjinë shqiptare, Gashi, ka një stil të veçantë jo vetëm në muzikë, por edhe në veshje.

Aktorja e njohur Ema Andrea, ka ndarë me ndjekësit e saj në "Facebook" momentin kur dikush i ka telefonuar me numër privat nga spitali “S

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, do të jetë pjese e albumit më të ri të Miley Cyrus i cili do të titullohet “She is Miley Cyrus”.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Ava Max është gati për publikimin e albumit “Heaven and Hell” dhe për të njohur fansat pak më shumë me atë çka pritet të sjellë me realiz

Pas 3 vitesh martesë, reperja e njohur, Cardi B ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti i saj Offset.

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen e tij të 73-të.

Personat që janë shëruar pas infektimit nga Covid-19, mund ta humbasin imunitetin ndaj sëmundjes brenda 6 muajsh.